O nas

Usługi Informatyczne
na najwyższym poziomie
NETSERVICE

Posiadamy 14 letnie doświadczenie w usługach teleinformatycznych. Nasz zespół składa się z doświadczonych informatyków posiadających liczne certyfikaty potwierdzające nasza wiedzę.

Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze teleinformatycznej dla biznesu jak również dla klienta indywidualnego.

Dlaczego my?

0
stacji roboczych objętych wsparciem
0
stałych klientów
0
stale monitorowanych serwerów
0
lat na rynku IT
0
minut - to czas reakcji na awarię

Usługi informatyczne dla biznesu

Od ponad 14 lat zajmujemy się outsourcingiem IT czyli obsługą informatyczną firm na terenie trójmiasta i okolic. Świadczymy usługi informatyczne zapewniając naszym Klientom pełną opiekę serwisową. Nasi serwisanci to informatycy z wieloletnim doświadczeniem, na bieżąco odbywający szkolenia i zgłębiający wiedzę z zakresu IT dzięki czemu świadczymy usługi komputerowe na najwyższym poziomie. Charakteryzujemy się bardzo szybkim czasem reakcji na awarie – 10 minut od zgłoszenia pomoc zdalna – 2 godziny od zgłoszenia przyjazd specjalisty. Posiadamy system zgłoszeń serwisowych dzięki któremu masz całkowity wgląd do statusu zgłoszonych awarii. Bierzemy odpowiedzialność za bezpieczeństwo Państwa danych, i to wszystko określone w umowie. Posiadamy polisę ubezpieczeniową na 300 000 tysięcy złotych która zabezpiecza nasze ewentualne potknięcia.

Usługi informatyczne dla domu

Naszą ofertę kierujemy również dla klienta indywidualnego. Posiadamy własnych serwisantów jak również elektroników sprzętu IT. Jesteśmy wstanie Państwa wspierać z zakresie naprawy komputerów – laptopów, drukarek konfiguracji internetu, instalacji oprogramowania.
Posiadamy usługę POGOTOWIA KOMPUTEROWEGO na co Państwa namawiamy, ponieważ naszym zdaniem to przyszłość rozwiązywania problemów z Państwa sprzętem. Polega na tym, iż Państwo zgłaszacie nam problem, my przyjeżdżamy naprawiamy większość awarii w trakcie pierwszej wizyty bądź pobieramy sprzęt i odwozimy po naprawie do Państwa. Dzięki temu nie trzeba stać w korkach tracić czasu, ponieważ każdy go szanuje i ma go coraz mniej.

Pogotowie komputerowe

  • Usługi wykonywane u Państwa w domu
  • Darmowy dojazd
  • Szanuj swój czas - nie trać go w korkach
  • Gwarancja na każdą naprawę
Sprawdź