Bezpieczeństwo IT

Z nami poczujesz się bezpiecznie

Dla Nas najważniejsze w obsłudze informatycznej Państwa firmy jest dbanie o Państwa bezpieczeństwo – dlatego postanowiliśmy stworzyć cały dział z tematyką BEZPIECZEŃSTWO IT.
Od ostatnich lat wraz z rozwojem i dostępnością rozwiązań internetowych zauważyliśmy bardzo duży wzrost różnego rodzaju zagrożeń. Wraz z wejściem w życie rozporządzenia o ochronie danych osobowych RODO, która dotyka niemal wszystkich, należy sobie uświadomić iż podstawą w projektowaniu Państwa infrastruktury IT jest bezpieczeństwo danych.

Staramy się być zawsze wypełni przygotowani na wszelkie zagrożenia, dlatego jesteśmy średnio raz w miesiącu na szkoleniach związanych z bezpieczeństwem IT, staramy się wdrażać rozwiązania które według nas są najbardziej skuteczne. Ni trzymamy się jednego wzorca ponieważ co firma to inne wymagania jak również zagrożenia.

Aby być w pełni uczciwymi wobec Państwa jak również  pewni swojej wiedzy, gwarantujemy umownie za jakie dane jesteśmy odpowiedzialni. Jako że nikt nie jest idealny, odpowiadamy naszą polisą ubezpieczeniową w razie naszej pomyłki.

Bezpieczeństwo sieci

Sieć to kluczowy element infrastruktury IT w każdej firmie, a bezpieczeństwo firmowych zasobów w znacznym stopniu zależy od poziomu jej zabezpieczenia i odporności na ataki. Jeszcze niedawno małe i średnie firmy nie mogły sobie pozwolić na takie rozwiązania. Dziś sytuacja zmieniła się na tyle, że wielu producentów urządzeń UTM dostosowuje swoją ofertę również do potrzeb i możliwości niewielkich przedsiębiorstw. Od wielu lat implementujemy rozwiązania typu UTM (IDS/IPS). Jedno urządzenia spełnia wiele funkcji m.in. zaporę korporacyjną (firewall), wirtualne sieci prywatne (VPN), intrusion prevention system (IPS), ochronę antywirusową oraz antyspam, filtr adresów www, zaawansowane raportowanie. Sprawdź naszą ofertę w tym zakresie.

Skontaktuj się z nami


Pogotowie komputerowe

  • Usługi wykonywane u Państwa w domu
  • Darmowy dojazd
  • Szanuj swój czas - nie trać go w korkach
  • Gwarancja na każdą naprawę
Sprawdź