Bezpieczeństwo IT

Z nami poczujesz się bezpiecznie

Dla Nas najważniejsze w obsłudze informatycznej Państwa firmy jest dbanie o Państwa bezpieczeństwo – dlatego postanowiliśmy stworzyć cały dział z tematyką BEZPIECZEŃSTWO IT.
Od ostatnich lat wraz z rozwojem i dostępnością rozwiązań internetowych zauważyliśmy bardzo duży wzrost różnego rodzaju zagrożeń. Wraz z wejściem w życie rozporządzenia o ochronie danych osobowych RODO, która dotyka niemal wszystkich, należy sobie uświadomić iż podstawą w projektowaniu Państwa infrastruktury IT jest bezpieczeństwo danych.

Staramy się być zawsze wypełni przygotowani na wszelkie zagrożenia, dlatego jesteśmy średnio raz w miesiącu na szkoleniach związanych z bezpieczeństwem IT, staramy się wdrażać rozwiązania które według nas są najbardziej skuteczne. Ni trzymamy się jednego wzorca ponieważ co firma to inne wymagania jak również zagrożenia.

Aby być w pełni uczciwymi wobec Państwa jak również  pewni swojej wiedzy, gwarantujemy umownie za jakie dane jesteśmy odpowiedzialni. Jako że nikt nie jest idealny, odpowiadamy naszą polisą ubezpieczeniową w razie naszej pomyłki.

Zabezpieczenie serwerów

Serwery to jedna z najważniejszych części infrastruktury  informatycznej w firmie, to na nich przechowywane są wszystkie dane, coraz częściej są głównym celem ataków, hakerzy szyfrują bądź wykradają dane, zmieniają hasła administracyjne blokując dostęp do zasobów maszyny. Każdy serwer powinien być odpowiednio zabezpieczony, taki proces określany jest terminem hardening serwerów czyli ,, utwardzaniem”.

Oferowane przez naszą firmę usługi obejmują kompleksowe działania zmierzające do optymalizacji i poprawy stanu zabezpieczeń systemów operacyjnych serwerów urządzeń końcowych pracujących w infrastrukturze informatycznej Klienta.

Podejmowane w ramach utwardzania czynności skutecznie zabezpieczają je przed włamaniami czy wpływem złośliwego oprogramowania. Schemat czynności w ramach usługi można ująć następująco:

  •     przegląd i modyfikacja systemów Windows
  •     przegląd i modyfikacja systemów Linux
  •     przegląd i modyfikacja urządzeń sieciowych
  •     uzgodnienie z Klientem zakresu zmian

Skontaktuj się z nami


Pogotowie komputerowe

  • Usługi wykonywane u Państwa w domu
  • Darmowy dojazd
  • Szanuj swój czas - nie trać go w korkach
  • Gwarancja na każdą naprawę
Sprawdź