O nas

Usługi Informatyczne
na najwyższym poziomie
NETSERVICE

Posiadamy 14 letnie doświadczenie w usługach teleinformatycznych. Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych informatyków posiadających liczne certyfikaty potwierdzające naszą wiedzę. Regularnie bierzemy udział w szkoleniach i dołączymy do konferencji branżowych, które jeszcze bardziej poszerzają nasze kompetencje.

Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze teleinformatycznej dla biznesu, jak również dla klienta indywidualnego. Odpowiednio dopasowujemy nasze usługi do charakteru posiadanej infrastruktury IT.

Dlaczego my?

0
stacji roboczych objętych wsparciem
0
stałych klientów
0
stale monitorowanych serwerów
0
lat na rynku IT
0
minut - to czas reakcji na awarię

Usługi informatyczne dla biznesu

Od ponad 14 lat zajmujemy się outsourcingiem IT czyli obsługą informatyczną firm na terenie trójmiasta i okolic. Świadczymy usługi informatyczne zapewniając naszym Klientom pełną opiekę serwisową. Nasi serwisanci to informatycy z wieloletnim doświadczeniem, na bieżąco odbywający szkolenia i zgłębiający wiedzę z zakresu IT dzięki czemu świadczymy usługi komputerowe na najwyższym poziomie. Charakteryzujemy się bardzo szybkim czasem reakcji na awarie – 10 minut od zgłoszenia pomoc zdalna – 2 godziny od zgłoszenia przyjazd specjalisty. Posiadamy system zgłoszeń serwisowych dzięki któremu masz całkowity wgląd do statusu zgłoszonych awarii. Bierzemy odpowiedzialność za bezpieczeństwo Państwa danych, i to wszystko określone w umowie. Posiadamy polisę ubezpieczeniową na 300 000 tysięcy złotych która zabezpiecza nasze ewentualne potknięcia.

Usługi informatyczne dla domu

Nie tylko przedsiębiorstwa mogą skorzystać na naszej wiedzy i możliwościach. Świadczymy również usługi informatyczne dla domu, czyli klientów indywidualnych. Po otrzymaniu zlecenia w niezwykle krótkim czasie przystąpimy do odbioru, naprawy oraz zwrotu komputera, laptopa, drukarki czy innego sprzętu. Służymy także pomocą w zakresie instalacji oprogramowania czy konfiguracji internetu.

Nasze pogotowie komputerowe zawsze stawia sobie za cel rozwiązać Państwa problem już podczas pierwszej wizyty, sprawnie identyfikując usterkę i usuwając ją. Jeżeli nie jest to możliwe z powodów technicznych bądź mogłoby zająć bardzo dużo Państwa cennego czasu, bezpiecznie przewieziemy komputer czy drukarkę do naszego biura, gdzie rozpoczniemy jego naprawę.

Pogotowie komputerowe

  • Usługi wykonywane u Państwa w domu
  • Darmowy dojazd
  • Szanuj swój czas - nie trać go w korkach
  • Gwarancja na każdą naprawę
Sprawdź