Dla biznesu

Usługi dla małych i średnich firm

Firma Netservice powstała w 2005 roku i już od samego początku działalności naszą specjalnością zostały usługi kierowane do sektora biznesowego. Nasze zainteresowania zawsze skupiały się na najnowszych technologiach oraz rozwiązaniach w dziedzinie informatyki, które krok po kroku wdrażaliśmy do naszej oferty. Dzięki temu dziś możemy Państwu zaproponować kompleksową obsługę IT zaczynając od budowy sieci teleinformatycznych w nowopowstałych biurowcach, przez ich późniejszą administrację oraz usługach serwerowych, kończąc na pełnej obsłudze informatycznej. Posiadamy bogate doświadczenie w świadczeniu usług dla branż z sektora biznesowego — współpracowaliśmy już z firmami handlowymi, produkcyjnymi, deweloperskimi, transportowymi, spedycyjnymi, księgowymi, rachunkowymi, gastronomicznymi, hotelami, stacjami obsługi pojazdów, warsztatami samochodowymi oraz drukarniami.

Usługi serwerowe Netservice

W ramach naszych działań zajmujemy się kompleksową obsługą serwerów, które są kluczowym elementem infrastruktury każdej firmy. Proponujemy szeroką ofertę usług, w ramach których mogą się Państwo cieszyć niezawodnością oraz bezpieczeństwem pracy. Zajmujemy się aktualizacją serwerowych systemów operacyjnych, ich optymalizacją, archiwizacją oraz monitoringiem.

Poniżej znajdą Państwo listę podstawowych usług z zakresu administracji serwerami, z którymi możemy wspierać Państwa biznes. Zachęcamy także do skorzystania z darmowego audytu Państwa firmy.

Gdzie działają specjaliści Netservice?

Usługi serwerowe możemy zrealizować zarówno zdalnie, jak i z dojazdem. Wszystko zależy od tego, jakie czynności mają zostać wykonane lub czego dotyczy awaria. Zajmujemy się bowiem zarówno bieżącą obsługą, jak i pomocą w wypadku jakichkolwiek problemów technicznych z serwerem. Aby skorzystać z pomocy zdalnej, wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie lub mailowo. Usługi z dojazdem realizujemy przede wszystkim na terenie województwa pomorskiego, w którym klienci z takich miast jak Gdańsk, Gdynia, Sopot, Pruszcz Gdański, Kowale, Żukowo, Rumia, Reda, Wejherowo, Kartuzy, Tczew, Puck oraz Władysławowo skorzystali już naszych usług. Z profesjonalnej obsługi serwerowej skorzystali także klienci z takich miast jak Ciechanów, Ostróda, Mława, Nidzica, Iława, Olszyn, Olsztynek oraz Brodnica, znajdujących się na terenie województwa kujawsko-pomorskiego oraz mazowieckiego.

Serwery i usługi serwerowe

Administracja serwerami – zarządzanie serwerami zdalnie i lokalnie

Serwery są najważniejszą częścią infrastruktury informatycznej, są odpowiedzialne za przechowywane i przetwarzane kluczowych danych w każdej firmie. Zarządzenie serwerami, ich bieżąca obsługa oraz szybka reakcja na potrzebę zmian w konfiguracji to dla naszych Klientów bardzo ważne usługi. Bierzemy pełną odpowiedzialność za infrastrukturę serwerową naszych Klientów. Gwarantujemy bezpieczeństwo oraz ciągłość pracy, błyskawiczny czas reakcji w przypadku żądań zmian i ewentualnych awarii. Obsługę serwerów w zakresie utrzymania i rekonfiguracji świadczymy zdalnie oraz z dojazdem na miejsce.

W ramach usługi gwarantujemy:

  • aktualizacje serwerowych systemów operacyjnych oraz oprogramowania zainstalowanego na serwerach,
  • optymalizację konfiguracji oprogramowania, funkcji,
  • zastosowanie najlepszych praktyk w zakresie dostosowania konfiguracji,
  • monitoring usług, aktywności, wykorzystania zasobów serwera,
  • archiwizację danych, przywracanie danych po awarii.

Skontaktuj się z nami


Pogotowie komputerowe

  • Usługi wykonywane u Państwa w domu
  • Darmowy dojazd
  • Szanuj swój czas - nie trać go w korkach
  • Gwarancja na każdą naprawę
Sprawdź