Dla biznesu

Usługi dla małych i średnich firm

Firma Netservice rozpoczęła swoją działalność w 2005 roku, specjalizując się w usługach dedykowanych sektorowi biznesowemu. Zainteresowanie nowymi technologiami i rozwiązaniami w dziedzinie informatyki sprawiło, że dziś naszym klientom możemy zaproponować kompleksową obsługę od budowy sieci teleinformatycznych w nowopowstałych biurach, przez ich późniejszą administrację aż po pełną obsługę z zakresu IT. Dzięki temu nasza firma oferuje kompleksowe usługi outsourcingu dla wszelkiego rodzaju branż. Posiadamy bowiem wieloletnie doświadczenie w budowaniu i obsłudze sieci teleinformatycznych dla firm transportowych, budowlanych, spedycyjnych, księgowych, handlowych, deweloperskich, produkcyjnych czy rachunkowych, jak i hoteli i restauracji, drukarni, warsztatów samochodowych, stacji obsługi pojazdów i wielu innych.

Sieci teleinformatyczne w ofercie Netservice

Wychodząc naprzeciw najbardziej wymagającym klientom, zapewniamy kompleksową obsługę, w zakresie której zajmujemy się projektowaniem nowych sieci teleinformatycznych lub modernizacją tych istniejących, dostarczaniem niezbędnych elementów sieci komputerowych oraz urządzeń takich jak routery, switche czy sprzętów telekomunikacyjnych. Zajmujemy się także stałym serwisem i nadzorem technicznym, świadcząc jednocześnie fachowe doradztwo z zakresu rozwiązań teleinformatycznych.

Gdzie można skorzystać z pomocy Netservice?

Nasi specjaliści pozostają do Państwa dyspozycji zarówno w zakresie bieżącej obsługi informatycznej, jak i w razie jakichkolwiek awarii. Nasze usługi realizujemy zarówno stacjonarnie, jak i zdalnie w zależności od danej sytuacji, wymagającej interwencji naszych pracowników. Dla sytuacji, w których możliwa jest pomoc zdalna, zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego z Netservice. Usługi stacjonarne z zakresu obsługi sieci teleinformatycznych świadczymy natomiast przede wszystkim klientom, których siedziby znajdują się na terenie województwa pomorskiego, kujawsko-pomorskiego oraz mazowieckiego, w szczególności w takich miastach jak Gdańsk, Gdynia, Sopot, Pruszcz Gdański, Kowale, Żukowo, Rumia, Reda, Wejherowo, Kartuzy, Tczew, Puck, Władysławowo, a także Ciechanów, Ostróda, Mława, Nidzica, Iława, Olszyn, Olsztynek oraz Brodnica.

Sieci teleinformatyczne

Sieci komputerowe
Sieć kablowa lub bezprzewodowa jest nieodłącznym składnikiem instalacji internetowych lub serwerowych. Budujemy sieci stałe firmowe w biurach i magazynach jak i te tymczasowe np na konferencje w nietypowych miejscach. Dodatkowo nasza oferta obejmuje sieci bezprzewodowe które idealnie uzupełniają się z firmowymi sieciami przewodowymi.

Oferujemy projekty i instalacje okablowania strukturalnego sieci komputerowych, telefonicznych oraz sieci bezprzewodowych.

Zakres naszych usług:

 • projektowanie sieci komputerowych nowych lub modernizacja i przeróbki istniejących,
 • wykonanie sieci w pełnym zakresie – łącznie z dostarczeniem elementów aktywnych sieci komputerowej
 • (routery, switche, itp.), lub sprzętu telekomunikacyjnego (centrala telefoniczna) jako idealne uzupełnienie naszej oferty serwerowni firmowych,
 • stały serwis i nadzór techniczny,
 • doradztwo – ocena stanu technicznego istniejących już sieci oraz modernizacje i dostosowania ich do nowych potrzeb firmy,

Korzyści wynikające z wykonania okablowania strukturalnego:

 • rozwiązania dla konkretnych budynków i określonych systemów informatycznych, spełniają w pełni wymagania dotyczące transmisji sygnałów telefonicznych i komputerowych,
 • umożliwia dostosowywania sieci np. dla nowych stanowisk pracy, wymagań użytkowników, urządzeń, sprzętu itp.
 • bezproblemowe przenoszenie stanowisk pracy,
 • łatwiejsza administracja,
 • integracja usług sieciowych,
 • sprawniejsza wymiana danych,
 • uniknięcie zbędnej plątaniny kabli.

Oferujemy również instalację okablowania strukturalnego budową serwerowni oraz tworzenie sieci bezprzewodowych.

Skontaktuj się z nami


Pogotowie komputerowe

 • Usługi wykonywane u Państwa w domu
 • Darmowy dojazd
 • Szanuj swój czas - nie trać go w korkach
 • Gwarancja na każdą naprawę
Sprawdź