Bezpieczeństwo IT

Z nami poczujesz się bezpiecznie

Dla Nas najważniejsze w obsłudze informatycznej Państwa firmy jest dbanie o Państwa bezpieczeństwo – dlatego postanowiliśmy stworzyć cały dział z tematyką BEZPIECZEŃSTWO IT.
Od ostatnich lat wraz z rozwojem i dostępnością rozwiązań internetowych zauważyliśmy bardzo duży wzrost różnego rodzaju zagrożeń. Wraz z wejściem w życie rozporządzenia o ochronie danych osobowych RODO, która dotyka niemal wszystkich, należy sobie uświadomić iż podstawą w projektowaniu Państwa infrastruktury IT jest bezpieczeństwo danych.

Staramy się być zawsze wypełni przygotowani na wszelkie zagrożenia, dlatego jesteśmy średnio raz w miesiącu na szkoleniach związanych z bezpieczeństwem IT, staramy się wdrażać rozwiązania które według nas są najbardziej skuteczne. Ni trzymamy się jednego wzorca ponieważ co firma to inne wymagania jak również zagrożenia.

Aby być w pełni uczciwymi wobec Państwa jak również  pewni swojej wiedzy, gwarantujemy umownie za jakie dane jesteśmy odpowiedzialni. Jako że nikt nie jest idealny, odpowiadamy naszą polisą ubezpieczeniową w razie naszej pomyłki.

Ochrona antywirusowa

W dzisiejszych czasach, przy tak potężnej skali zagrożeń wynikających z codziennej pracy w sieci niezbędne jest sprawdzone, profesjonalne rozwiązanie antywirusowe. Szeroka gama produktów ochronnych może powodować problem z wyborem optymalnego rozwiązania. Zapewniamy Państwu pełne wsparcie i dobór odpowiedniego rozwiązania, szytego nas miarę Państwa biznesu. Posiadamy w swojej ofercie większość  czołowych producentów, współpracujemy tylko z najlepszymi którzy zapewniają nam pełne wsparcie i ciągłe szkolenia w zakresie bezpieczeństwa i ochrony antywirusowej.

Skontaktuj się z nami


Pogotowie komputerowe

  • Usługi wykonywane u Państwa w domu
  • Darmowy dojazd
  • Szanuj swój czas - nie trać go w korkach
  • Gwarancja na każdą naprawę
Sprawdź