Dla biznesu

Usługi dla małych i średnich firm

Nasza firma już od samego początku swojej działalności, czyli 2005 roku działa w ramach usług kierowanych przede wszystkim do sektora biznesowego. Z uwagi na to, że od zawsze interesowały nas nowe technologie oraz rozwiązania w dziedzinie informatyki, dziś jesteśmy pewni, że proponowane naszym klientom usługi realizowane są na najwyższym poziomie i z użyciem najlepszych jakościowo urządzeń oraz rozwiązań dostępnych na rynku. W ramach naszej obsługi oferujemy zarówno projektowanie stron internetowych, jak i budowę sieci teleinformatycznych, późniejszą administrację oraz kompleksową obsługę niezależnie od wielkości Państwa biznesu.

Strony internetowe dla firm – od projektu do administracji

Doskonale wiemy, jak ważne dla każdego biznesu jest dziś posiadanie swojej własnej witryny internetowej. Czasy pandemii oraz szybko rozwijającej się technologii sprawiły, że coraz więcej klientów chętnie korzysta już nie tylko z pomocy oraz możliwości robienia zakupów w punktach stacjonarnych, ale także online. Właśnie dlatego zajmujemy się profesjonalną obsługą od wykonania projektu strony internetowej aż po jej wdrożenie oraz pełną administrację tak, aby nasi klienci mogli skupić się wyłącznie na swojej działalności i nie martwić o kwestie związane z marketingiem internetowym. W ramach naszych usług tworzymy nie tylko witryny, ale także sklepy online – a wszystko to w wersji dopasowanej do indywidualnych potrzeb każdego klienta zarówno pod względem funkcjonalności, jak i estetyki.

Gdzie można skorzystać z naszych usług?

Projektujemy, wdrażamy i administrujemy strony www dla wielu klientów posiadających małe i średnie firmy, niezależnie od branży. Z naszej pomocy skorzystali już przedsiębiorcy z województwa pomorskiego z takich miast jak: Gdańsk, Gdynia, Sopot, Pruszcz Gdański, Kowale, Żukowo, Rumia, Reda, Wejherowo, Kartuzy, Tczew, Puck oraz Władysławowo. Obsługę witryny internetowej prowadziliśmy również dla firm z Ciechanowa, Ostródy, Mławy, Nidzicy, Iława, Olszyna, Olsztynka oraz Brodnicy, znajdujących się na terenie województwa kujawsko-pomorskiego oraz mazowieckiego. Są Państwo zainteresowani naszą ofertą obsługi IT swojej strony www? Zapraszamy po więcej szczegółów pod numerami telefonów: 535 117 117 lub 58 743 55 55 oraz adresem mailowym: biuro@netservice.com.pl.

Strony internetowe

Strona internetowa to najlepsza wizytówka w sieci.

Projektujemy, wdrażamy i administrujemy:
STRONY WWW, E-SKLEPYLANDING PAGE

Tworzymy strony dostosowane do potrzeb Twojej firmy w pełni responsywne – dostosowujące się do różnych ekranów, w tym urządzeń mobilnych.
Oferujemy indywidualną szatę graficzną oraz system CMS pozwalający na edycję treści, dodawanie aktualności, zakładek oraz podstron zbudowane w najnowszej technologii dostosowane do najaktualniejszych wersji popularnych przeglądarek (Chrome 15, Firefox 9, Internet Explorer 9, Opera 11.64, Safari 5.1).

Pomożemy także w skonfigurowaniu domeny oraz serwera pod wymogi nowej strony internetowej, a także utworzenie, oraz konfiguracja kont pocztowych.

Skontaktuj się z nami


Pogotowie komputerowe

  • Usługi wykonywane u Państwa w domu
  • Darmowy dojazd
  • Szanuj swój czas - nie trać go w korkach
  • Gwarancja na każdą naprawę
Sprawdź