Dla domu

Usługi dla klienta indywidualnego

Naszą ofertę kierujemy również dla klienta indywidualnego. Posiadamy własnych serwisantów jak również elektroników sprzętu IT. Jesteśmy wstanie Państwa wspierać z zakresie naprawy komputerów, laptopów, drukarek,  konfiguracji Internetu, instalacji oprogramowania oraz wielu innych usługach.
Posiadamy usługę POGOTOWIA KOMPUTEROWEGO na co Państwa namawiamy ponieważ naszym zdaniem to przyszłość rozwiązywania problemów z Państwa sprzętem. Polega na tym iż Państwo zgłaszacie nam problem, my przyjeżdżamy naprawiamy większość awarii w trakcie pierwszej wizyty, bądź pobieramy sprzęt i odwozimy po naprawie do Państwa. Dzięki temu nie trzeba stać w korkach tracić czasu, ponieważ każdy go szanuje i ma go coraz mniej.

Tonery i tusze

Nasza firma specjalizuje się w dostarczaniu naszym klientom najwyższej jakości materiałów eksploatacyjnych do drukarek, faksów, kopiarek oraz urządzeń wielofunkcyjnych, wykorzystywanych w biurach. W naszej bogatej ofercie akcesoriów znajdą Państwo tonery i tusze do urządzeń najbardziej popularnych producentów takich jak HP, Canon, Samsung, Lexmark, Panasonic, Xerox, Oki, Kyocera czy Konica Minolta, ale także materiały do urządzeń mniej znanych marek.

Gwarancja naszych tonerów i tuszy

Doskonale wiemy, że zakup oryginalnych materiałów do drukarek, faksów, kopiarek i innych urządzeń często związany jest z niemałym wydatkiem. Zdajemy sobie jednocześnie doskonale sprawę z tego, że nieoryginalne kartridże często pochodzą od niesprawdzonych producentów. W efekcie, kupując materiały niewiadomego pochodzenia, może okazać się, że tusze i tonery będą nie tylko mniej wydajne i słabszej jakości, ale także mogą stanowić realne zagrożenie dla samej drukarki, która może ulec uszkodzeniu.

My świetnie wiemy, że wyłącznie kartridże ze sprawdzonego źródła będą bezpieczne dla Państwa urządzeń. Aby mieli Państwo pewność co do jakości proponowanych w naszej ofercie produktów, zapewniamy gwarancję, która ochroni Państwa przed ewentualnymi problemami z drukarką w wyniku użycia naszych tonerów i tuszy.

Kartridże dla klientów z całej Polski

Nasze produkty mogą Państwo zakupić zarówno w osobiście w gdyńskiej siedzibie firmy Netservice przy ul. Hutniczej 16, jak i online. Klientom, dokonującym zamówienia na terenie Trójmiasta lub jego okolic proponujemy bezpłatną dostawę produktów. Istnieje także możliwość zainstalowania kartridży bezpośrednio w Państwa urządzeniu przez naszych specjalistów.

Dla klientów, dokonujących zakupów online gwarantujemy szybką i bezpieczną dostawę wszystkich zamówień, które na terenie całej Polski realizowane są za pośrednictwem Poczty Polskiej lub Kuriera.

Mają Państwo dodatkowe pytania? Pozostajemy do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu 58 743 5555 lub za pośrednictwem formularza w zakładce Kontakt. Nasi specjaliści rozwieją wszystkie wątpliwości i pomogą w wyborze odpowiedniego produktu do Państwa urządzeń drukujących.

Skontaktuj się z nami


Pogotowie komputerowe

  • Usługi wykonywane u Państwa w domu
  • Darmowy dojazd
  • Szanuj swój czas - nie trać go w korkach
  • Gwarancja na każdą naprawę
Sprawdź