Dla biznesu

Usługi dla małych i średnich firm

Doskonale wiemy, jak ważne dla naszych klientów są najwyższej jakości usługi IT. Od 2005 roku działamy w szczególności dla sektora biznesowego, oferując nowoczesne rozwiązania w dziedzinie informatyki. W ramach naszych usług nasi klienci mogą skorzystać z kompleksowej obsługi z zakresu oprogramowania księgowego, budowania sieci teleinformatycznych, prowadzenia administracji oraz profesjonalnej obsługi już wdrożonych rozwiązań IT.

Do kogo kierujemy nasze usługi?

Wychodząc naprzeciw aktualnym potrzebom rynku, nasze usługi kierujemy przede wszystkim do małych i średnich przedsiębiorstw, poszukujących pomocy w profesjonalnej obsłudze IT swojej firmy. Z naszych usług skorzystali już przedsiębiorcy wielu branż. Znajomość nowoczesnych rozwiązań technologicznych w dziedzinie informatyki sprawiają, że na naszą pomoc mogą liczyć zarówno firmy spedycyjne, deweloperskie, transportowe, handlowe czy produkcyjne, jak i hotele oraz biura rachunkowe, w których oprogramowanie księgowe jest niezbędnym elementem codziennej pracy. Nasza pomoc obejmuje wsparcie, w ramach którego wykonujemy instalację i wstępną konfigurację programu. Zajmujemy się także pełną opieką po wdrożeniową oraz zabezpieczeniem danych przed ich utratą. Dbamy o to, by wciąż pogłębiać naszą wiedzę, dlatego nie omijają nas żadne warte uwagi nowinki, które mogą pomóc w wygodnym i przede wszystkim bezpiecznym prowadzeniu IT każdej działalności, bez względu na branżę.

Gdzie realizujemy nasze usługi?

Doskonale wiemy, że oprogramowanie księgowe jest niezwykle ważne w każdym biurze rachunkowym. Z naszej pomocy mogą skorzystać firmy znajdujące się m.in. na terenie województwa pomorskiego. Z usług Netservice skorzystali klienci z Rumi, Redy, Wejherowa, Kartuz, Tczewa, Gdańska, Gdyni, Sopotu, Pruszcza Gdańskiego, Kowali, Żukowa, Pucka oraz Władysławowa. Na terenie województwa mazowieckiego oraz kujawsko-pomorskiego kompleksową pomoc z zakresu oprogramowania księgowego zapewniamy biurom rachunkowym z takich miast jak Olszyn, Olsztynek, Brodnica, Ostróda, Mława, Nidzica, Iława oraz Ciechanów.

Biura rachunkowe – oprogramowanie księgowe

Obsługa Informatyczna Biur Rachunkowych / Księgowości

Posiadamy bogate doświadczenie udokumentowane licznymi certyfikatami, szkoleniami w zakresie obsługi biur rachunkowych i księgowości. Zapewniamy kompleksową wsparcie obejmujące instalację, wstępną konfigurację oprogramowania księgowego, a skończywszy na stałej opiece powdrożeniowej obejmującej aktualizacje oprogramowania finansowo księgowego oraz zabezpieczenie danych przed utratą. Dzięki rozległym kontaktom pośredniczymy także przy doborze, zamawianiu i wdrożeniu dodatkowych produktów finansowo księgowych lub rozszerzaniu obecnie posiadanych.

Programy finansowo księgowe które wspieramy :

 • Comarch ERP Optima wraz z Pulpitem Menadżera
 • Programy z oferty Sage Symfonia
 • Programy z oferty Insert
 • R2 Płatnik
 • Fakt
 • Płatnik ZUS
 • MK Rzeczpospolita
 • Intalacja i aktualizacja podpisu certyfikowanego

 

Skontaktuj się z nami


Pogotowie komputerowe

 • Usługi wykonywane u Państwa w domu
 • Darmowy dojazd
 • Szanuj swój czas - nie trać go w korkach
 • Gwarancja na każdą naprawę
Sprawdź