Dla biznesu

Usługi dla małych i średnich firm

W 2005 roku powstała firma Netservice, od samego początku działalności naszą domeną zostały usługi kierowane do sektora biznesowego. Od zawsze interesowały nas najnowsze technologie, rozwiązanie w dziedzinie informatyki. Na ten moment jesteśmy wstanie Państwu zaoferować kompleksową obsługę od budowy sieci teleinformatycznych w nowo powstałych biurowcach po późniejszą administrację i pełną obsługę informatyczną. Charakteryzujemy się kompleksowym outsourcingiem IT, na co dzień obsługujemy informatycznie, posiadając bogate doświadczenie firmy transportowe, spedycyjne, księgowości, biura rachunkowe, firmy handlowe, firmy deweloperskie, hotele i gastronomie, drukarnie, firmy produkcyjne, warsztaty samochodowe, stacje obsługi pojazdów oraz wiele innych . Poniżej przedstawiamy podstawowe usługi w których możemy wspierać Państwa biznes.

Zachęcamy do kontaktu i darmowego audytu Państwa Firmy.

Obsługa informatyczna

Niezależnie czy prowadzą Państwo małe czy średnie przedsiębiorstwo, pewnie doskonale zdajecie sobie sprawę, jak istotna jest prawidłowo funkcjonująca infrastruktura informatyczna. To przy jej pomocy można łatwiej zarządzać zasobami ludzkimi, danymi klientów, procesami biznesowymi, a także każdym innym aspektem działalności. Niestety stworzenie własnego działu odpowiedzialnego za wszelkie sprawy sieciowe i komputerowe jest nie tylko bardzo drogie, ale często również nieefektywne – w szczególności w mniejszych przedsiębiorstwach. Przygotowaliśmy dla Państwa idealną alternatywę.

Outsourcing IT to najlepsze rozwiązanie dla firm, które chcą zapewnić sobie profesjonalne wsparcie w obsłudze informatycznej. Polega na całkowitym przekazaniu problemów tej natury naszej firmie. Państwa pracownicy mają możliwość kontaktu we wszystkich sprawach z naszym zespołem. Nasza obsługa informatyczna firm wspomaga optymalizację, bezpieczeństwo IT, automatyzację, jak i efektywność działania całej infrastruktury. Usługi świadczymy na terenie Gdańska, współpracując od wielu lat z dziesiątkami, stałych Klientów – potwierdza to nie tylko nasze doświadczenie, ale również zaufanie, jakim darzą nas przedsiębiorstwa z całego miasta.

Scenariusz outsourcingu IT zakłada objęcie przez nas stałej obsługi informatycznej Twojego przedsiębiorstwa w zakresie:
nadzoru nad sprzętem oraz oprogramowaniem,

  • rozwiązywania problemów, usuwania awarii,
  • ewidencjonowania zasobów,
  • kontrolowania bezpieczeństwa danych,
  • administrowania serwerami, kontami e-mail, hasłami.

Skontaktuj się z nami


Pogotowie komputerowe

  • Usługi wykonywane u Państwa w domu
  • Darmowy dojazd
  • Szanuj swój czas - nie trać go w korkach
  • Gwarancja na każdą naprawę
Sprawdź