Dla biznesu

Usługi dla małych i średnich firm

Od 2005 roku, w którym swoją działalność rozpoczęła firma Netservice naszą specjalnością zostały usługi dedykowane sektorowi biznesowemu. Najnowsze technologie oraz wszelkiego rodzaju rozwiązania w dziedzinie informatyki zawsze nas ciekawiły i intrygowały. Dlatego właśnie zainteresowanie sprawiło, że zaczęliśmy się w tym kierunku intensywnie rozwijać, poznając coraz nowsze i bardziej zaawansowane rozwiązania z zakresu IT. Dzięki temu dziś możemy zaproponować naszym klientom kompleksową obsługę informatyczną dla sektora biznesowego. Nasze usługi obejmują zarówno budowę sieci teleinformatycznych w nowych biurowcach, jak i ich dalszą administrację oraz pełną obsługę IT.

Co nas wyróżnia?

Netservice wyróżnia się kompleksowym outsourcingiem informatycznym dla wszystkich branż związanych z sektorem biznesowym i usługowym. Posiadamy bardzo bogate doświadczenie we współpracy z firmami spedycyjnymi, transportowymi, biurami rachunkowymi oraz księgowymi, drukarniami, hotelami i restauracjami, warsztatami samochodowymi, stacjami obsługi pojazdów, a także firmami handlowymi oraz deweloperskimi. Wierzymy, że tak bogate doświadczenie oraz stały rozwój w zakresie IT pozwoli nam spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów zainteresowanych profesjonalnym i w pełni kompleksowym outsourcingiem informatycznym.

Gdzie działamy?

Kompleksową obsługę informatyczną świadczymy przede wszystkim na terenie województwa pomorskiego. Z naszych usług skorzystali już klienci z Gdańska, Gdyni, Sopotu, Pruszcza Gdańskiego, Kowali, Żukowa, Rumi, Redy, Wejherowa, Kartuz, Tczewa, Pucka oraz Władysławowa. Netservice działa także na terenie województwa mazowieckiego oraz kujawsko-pomorskiego, gdzie z naszej pomocy skorzystali także klienci z takich miejscowości jak Ciechanów, Ostróda, Mława, Nidzica, Iława, Olszyn, Olsztynek oraz Brodnica.

Szczegóły usług realizowanych w ramach obsługi informatycznej w dalszych lokalizacjach znajdą Państwo w zakładce Kontakt, wybierając Cennik usług lub kontaktując się z naszymi specjalistami pod numerami telefonu: 535 117 117, lub 58 743 55 55. Poniżej znajdą Państwo również przykładowe usługi, jakie świadczymy, chcąc wspierać Państwa biznes – zapraszamy do zapoznania się z nimi oraz skorzystania z darmowego audytu Państwa Firmy.

Obsługa informatyczna

Niezależnie czy prowadzą Państwo małe czy średnie przedsiębiorstwo, pewnie doskonale zdajecie sobie sprawę, jak istotna jest prawidłowo funkcjonująca infrastruktura informatyczna. To przy jej pomocy można łatwiej zarządzać zasobami ludzkimi, danymi klientów, procesami biznesowymi, a także każdym innym aspektem działalności. Niestety stworzenie własnego działu odpowiedzialnego za wszelkie sprawy sieciowe i komputerowe jest nie tylko bardzo drogie, ale często również nieefektywne – w szczególności w mniejszych przedsiębiorstwach. Przygotowaliśmy dla Państwa idealną alternatywę.

Outsourcing IT to najlepsze rozwiązanie dla firm, które chcą zapewnić sobie profesjonalne wsparcie w obsłudze informatycznej. Polega na całkowitym przekazaniu problemów tej natury naszej firmie. Państwa pracownicy mają możliwość kontaktu we wszystkich sprawach z naszym zespołem. Nasza obsługa informatyczna firm wspomaga optymalizację, bezpieczeństwo IT, automatyzację, jak i efektywność działania całej infrastruktury. Usługi świadczymy na terenie Gdańska, współpracując od wielu lat z dziesiątkami, stałych Klientów – potwierdza to nie tylko nasze doświadczenie, ale również zaufanie, jakim darzą nas przedsiębiorstwa z całego miasta.

Scenariusz outsourcingu IT zakłada objęcie przez nas stałej obsługi informatycznej Twojego przedsiębiorstwa w zakresie:
nadzoru nad sprzętem oraz oprogramowaniem,

  • rozwiązywania problemów, usuwania awarii,
  • ewidencjonowania zasobów,
  • kontrolowania bezpieczeństwa danych,
  • administrowania serwerami, kontami e-mail, hasłami.

Skontaktuj się z nami


Pogotowie komputerowe

  • Usługi wykonywane u Państwa w domu
  • Darmowy dojazd
  • Szanuj swój czas - nie trać go w korkach
  • Gwarancja na każdą naprawę
Sprawdź